На Харківщині прикордонники уразили спостережний пункт окупантів (відео)

Аеророзвідники бригади Гвардії наступу «Сталевий Кордон» знищили БК, кулемет та особовий склад окупантів на Харківщині. Про це повідомляє Інфосіті.
Під час роботи на тимчасово окупованій території Харківщини прикордонники виявили спостережний пункт росіян.
За допомогою ударного дрона бригада “Сталевого Кордону” нанесла вогневе ураження по позиціям окупантів.
В результаті влучання сталася детонація ворожого боєкомплекту, знищення кулемета «утес» та двох окупантів, які перебували на позиції.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





