
42-річний мешканець Куп’янська мав досвід у підрозділах міліції Харківської області та останнім часом ніде не працював. Втім, коли росіяни захопили місто, сам попросився к ним на службу. Про це повідомляє Інфосіті.
“Чоловік проявив ініціативу, пішов до фейкового «Управління внутрішніх справ» загарбників та влаштувався інспектором у так зване «відділення громадської безпеки». Зрадник вилучав мисливську зброю у мешканців району, чергував на блок-постах та виконував всі накази окупантів”, – розповів начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.
Як тільки Сили оборони України звільнили Куп’янськ, «інспектор» зник і тепер переховується.
42-річному чоловіку заочно повідомлено про підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання
- У Харкові знизилися ціни на полуницю
- Робота у Харкові та області: перелік актуальних вакансій
- На Харківщині в ДТП травмувалися діти на електросамокаті
- У Харкові триває сезон фонтанів (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.