На Харківщині судитимуть чотирьох псевдоволонтерів, які обкрадали пенсіонерів (фото)

27.09.2023 14:00   -
На Харківщині судитимуть чотирьох псевдоволонтерів - ромів

Нагадаємо, учасники організованої групи, до складу якої входили особи ромської національності, обкрадали і грабували літніх людей на Харківщині, видаючи себе за волонтерів. Про це повідомляє Інфосіті.

Встановлено, що у липні 2022 року 23-річна жінка розробила план незаконного збагачення, до якого залучила ще двох жінок та чоловіка. Зловмисники діяли у Харкові та Лозовій, а також на території Київської та Дніпропетровської областей у період з липня 2022 по червень 2023 року.

Жертвами обвинувачених були особи похилого віку. Зловмисники приходили до пенсіонерів додому і представлялися волонтерами, що роздають гуманітарну допомогу. Під цим приводом обвинувачені проникали всередину помешкань потерпілих, після чого викрадали їхнє майно, гроші і відкрито грабували.

Таким способом зловмисники встигли «заробити» 1,8 млн грн.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб за фактами крадіжок і грабежів, вчинених організованою групою (ч. 5 ст. 185, ч. 5 ст. 186 КК України).

Наразі всі четверо обвинувачених перебувають під вартою. Справу розглядатимуть у Лозівському міськрайонному суді Харківської області.

ОСТАННІ НОВИНИ