На Харківщині судитимуть жінку, яка зарізала свого чоловіка

12.10.2023 15:20   -
На Харківщині судитимуть жінку, яка вбила свого чоловіка

У Харківській області судитимуть жінку за вчинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що призвело до смерті потерпілого.

Як повідомляє Інфосіті із посиланням на Прокуратуру Харківської області, у серпні цього року в місті Лозова сталася трагічна подія. Під час зібрання компанії з трьох осіб для вживання алкогольних напоїв у одному з будинків, подружжя, що прийшло в гості до своєї знайомої, потрапило в конфлікт.

Під час цього конфлікту, 37-річна жінка схопила кухонний ніж та вдарила свого чоловіка у живіт. На жаль, отримане поранення було настільки серйозним, що призвело до смерті потерпілого на місці події.

По цій події Лозівською окружною прокуратурою Харківської області був затверджений та направлений до суду обвинувальний акт. Обвинувачена обвинувачується у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що призвело до смерті потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Зараз обвинувачена перебуває під вартою, а справу розглядатиме Лозівський міськрайонний суд Харківської області.

Проведення досудового розслідування було доручено Службі внутрішніх розслідувань в Лозівському районі Головного управління національної поліції в Харківській області.

ОСТАННІ НОВИНИ