На Харківщині вандали пошкодили приміський поїзд

16.11.2023 16:18   -
На Харківщині вандали пошкодили приміський поїзд - УЗ

Під час руху поїзда підлітки вибили скло в автоматичних дверях вагону. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на Укрзалізницю.

Локомотивна бригада 15 листопада разом із працівниками воєнізованої охорони Укрзалізниці вчергове затримали вандалів. Цього разу підлітки 2007 — 2010 років народження пошкодили приміський поїзд Золочів — Харків-Пасажирський.

Під час руху поїзда підлітки вибили скло в автоматичних дверях вагону. Після затримання вони були передані до правоохоронних органів. Сума збитків встановлюється.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Залізничники зазначають, що подібний випадок є вже третім за останні три тижні. Так, 10 листопада були затримані неповнолітні вандали, які пошкодили один із вагонів поїзда Конотоп — Хутір-Михайлівський: вибили два вікна та виламали близько 10 сидінь.

Також 28 жовтня підлітки пошкодили приміський поїзд Яготин — Київ. Виявилося, що це учні 8 класу ліцею в Бориспільському районі.

Укрзалізниця закликає батьків провести виховну роботу зі своїми дітьми, аби не допускати подібні інциденти. Адже мова йде не тільки про безумовне накладення на батьків чи опікунів зобов’язань по відшкодуванню понищених салонів вагонів поїздів Укрзалізниці.

ОСТАННІ НОВИНИ