
Під час руху поїзда підлітки вибили скло в автоматичних дверях вагону. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на Укрзалізницю.
Локомотивна бригада 15 листопада разом із працівниками воєнізованої охорони Укрзалізниці вчергове затримали вандалів. Цього разу підлітки 2007 — 2010 років народження пошкодили приміський поїзд Золочів — Харків-Пасажирський.
Під час руху поїзда підлітки вибили скло в автоматичних дверях вагону. Після затримання вони були передані до правоохоронних органів. Сума збитків встановлюється.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Залізничники зазначають, що подібний випадок є вже третім за останні три тижні. Так, 10 листопада були затримані неповнолітні вандали, які пошкодили один із вагонів поїзда Конотоп — Хутір-Михайлівський: вибили два вікна та виламали близько 10 сидінь.
Також 28 жовтня підлітки пошкодили приміський поїзд Яготин — Київ. Виявилося, що це учні 8 класу ліцею в Бориспільському районі.
Укрзалізниця закликає батьків провести виховну роботу зі своїми дітьми, аби не допускати подібні інциденти. Адже мова йде не тільки про безумовне накладення на батьків чи опікунів зобов’язань по відшкодуванню понищених салонів вагонів поїздів Укрзалізниці.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
- Бронзові шпаги. До медалі на велосипеді. Особистий рекорд. Ювілей у колі друзів. 8 турів позаду