"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

На Харківщині військовий медик вимагав хабар за вплив на ВЛК

На Харківщині військовий медик вимагав хабар за вплив на ВЛК

СБУ спільно з Нацполіцією затримали за одержання хабаря лікаря Військового медичного клінічного центру Східного регіону, що знаходиться у м. Дніпро. Про це повідомляє Інфосіті.

За даними слідства, 38-річний начальник одного з відділень військової медичної установи вимагав у військовослужбовця хабар в розмірі 10 тис доларів США. За гроші він обіцяв вплинути на членів ВЛК та сприяти звільненню військовослужбовця зі служби.

Військовий лікар хотів скласти підроблений медичний висновок з фіктивним діагнозом і рекомендаціями до хірургічного втручання. Зловмисник запевняв військовослужбовця, що на підставі цих документів його визнають непридатним до військової служби та встановлять групу інвалідності.

Встановлено, що для реалізації цієї оборудки лікар залучив інших посадових осіб військового медичного центру.

Правоохоронці задокументували факт вимагання та одержання начальником відділення першого «траншу» хабаря в розмірі 6 800 доларів США. У м. Дніпро лікаря затримали на «на гарячому» під час передачі останньої частини обумовленої суми.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Під час обшуків було вилучено частину заздалегідь ідентифікованих грошей з першого «траншу», витяги з історій хвороби, телефони, комп’ютерну техніку, чорнові записи з доказами протиправної діяльності, а також гроші, ймовірно здобуті злочинним шляхом.

Начальнику відділення повідомлено про підозру за ч.2 ст.28, ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Йому загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ОСТАННІ НОВИНИ