
Сспівробітники Ізюмського РУП виявили двох чоловіків, які незаконно виловлювали рибу на Оскільському водосховищі. Про це повідомляє Iнфосiтi.
За підрахунками правоохоронців, сума завданих збитків державі склала близько 116 тисяч гривень.
Правоохоронці вилучили здобич браконьєрів та передали рибоохоронному господарству. Також у зловмисників вилучили рибальські знаряддя.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Дізнавачі Ізюмського РУП під процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури повідомили чоловікам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”