На Харківщині викрили колаборантку, яка допомагала ворогу

СБУ викрила ще одну колаборантку, яка працювала на рашистів під час окупації Куп’янського району. Про це повідомляє Інфосіті.
За даними слідства, влітку 2022 року 52-річна місцева мешканка обійняла посаду тимчасово виконуючої обов’язки начальника «відділу адміністративно-господарського забезпечення Дворічанського територіального управління».
Після захоплення частини Харківщини зловмисниця добровільно виконувала «розпорядження» нової влади, а також відвідувала наради окупаційної адміністрації.
На зайнятій посаді жінка підписувала службові документи, зокрема звіти по використанню пально-мастильних матеріалів, дорожні листи службового транспорту та картки обліку роботи легкового транспорту, а також віддавала вказівки підлеглим працівникам та контролювала їх виконання.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Окрім цього, вона отримувала в окупаційній адміністрації так звану «матеріальну допомогу», організовувала її розповсюдження серед місцевих жителів та своїх підлеглих.
Напередодні деокупації Куп’янського району колаборантка втекла на територію рф, де наразі переховується від українського правосуддя.
На підставі зібраних співробітниками СБУ доказів фігурантці оголошено про заочну підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.
ОСТАННІ НОВИНИ
- З російського полону повернулися 160 захисників (фото)
- На Харківщині військовий медик вимагав хабар за вплив на ВЛК
- У Харкові знизилися ціни на свіжі овочі (фото)
- В Україні запускають програму медичної освіти для бойових медиків
- 400 кранів, 650 метрів труб: як Харків готує будинки до зими після обстрілів

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





