На Харківщині за колабораціонізм судитимуть депутатку від проросійської політичної партії

23.05.2023 15:08   -
На Харківщині за колабораціонізм судитимуть депутатку від проросійської політичної партії

Органи прокуратури спільно з іншими правоохоронцями продовжують системну та послідовну роботу з викриття осіб, які своїми діями допомагали ворогу на територіях, що перебували в окупації. Про це повідомляють Харьковские известия.

За даними слідства, під час захоплення Куп’янщини депутатка Великобурлуцької селищної ради від забороненої в Україні політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» активно підтримувала дії російських загарбників та співпрацювала з ними. 

Жінка добровільно обійняла посаду «в. о. помічника начальника управління Великобурлуцького територіального управління Тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Колаборантка відповідала за забезпечення благоустрою в с. Шипувате, а також брала участь у нарадах під керівництвом окупаційної адміністрації, виконувала вказівки представників зс рф і проводила збори місцевих мешканців.

Викриття протиправної діяльності проводилось спільно зі слідчими Куп’янського районного відділу поліції ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Харківській області.

Обвинувачену судитимуть у Чугуївському міському суді Харківської області.

ОСТАННІ НОВИНИ