На Харківщині засудили чоловіка, який вбив свою співмешканку

Прокурори довели, що 42-річний мешканець с. Українське Лозівського району вбив свою співмешканку. Про це повідомляє Iнфосiтi.
27 листопада 2023 року між чоловіком та його співмешканкою, які вживаючи алкоголь, виникла сварка на побутовому ґрунті. У ході суперечки зловмисник два рази вдарив кухонним ножем по тулубу потерпілої, а потім став бити її кулаками. Усього підозрюваний завдав не менше 50 ударів, частина з яких прийшлась на голову жінки.
На ранок зловмисник знайшов свою співмешканку мертвою — причиною смерті стали численні травми, які вона отримала під час побиття.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Зазначається, що чоловік раніше вже неодноразово мав проблеми із законом та притягався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини.
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Лозівської окружної прокуратури Харківської області суд визнав винним 42-річного чоловіка за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілої (ч. 2 ст. 121 КК України). Йому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
- Бронзові шпаги. До медалі на велосипеді. Особистий рекорд. Ювілей у колі друзів. 8 турів позаду

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





