На Харківщині жінка через ревнощі встромила ніж у живіт чоловіка

40-річна жителька м. Зміїв Харківської області на ґрунті ревнощів вдарила свого чоловіка ножем у живіт. Про це повідомляє Інфосіті.
Жінку, яка вбила свого чоловіка, затримали працівники поліції.
“В ході сварки на ґрунті ревнощів зловмисниця вдарила його кухонним ножем у живіт. Від отриманої травми чоловік помер у лікарні”, – ідеться в добовому зведенні Нацполіції.
Вирішується питання про повідомлення жінці про підозру у скоєнні умисного вбивства та обрання запобіжного заходу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків’янин через ревнощі палив автівку колишньої
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





