
За даними слідства, подружжя самовільно зайняло земельну ділянку комунальної власності, розташовану на березі річки Харків у Київському районі м. Харкова. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Ця територія входить до прибережної захисної смуги та перебуває у власності територіальної громади.
Діючи без належних правових підстав, обвинувачений разом із дружиною огородили земельну ділянку парканом. Цим вони обмежили доступ до неї іншим особам. Крім того, вони фактично приєднали її до суміжної приватної території, що належить дружині.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Надалі на самовільно зайнятій землі фігуранти організували будівництво лазні та стаціонарного басейну, не отримавши жодних дозвільних документів, порушивши вимоги земельного та водного законодавства України.
Висновком судово-економічної експертизи встановлено, що такими діями територіальній громаді міста заподіяно матеріальну шкоду на суму понад 415 тисяч гривень.
Обвинувальний акт передано на розгляд до Київського районного суду м. Харкова.
Досудове розслідування проводили слідчі ХРУП №1 ГУНП в Харківській області.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали