Називав Харків “російським містом” і принижував бійців ЗСУ: затримано чоловіка

01.07.2024 17:30   -
Називав Харків "російським містом" і принижував бійців ЗСУ: затримано чоловіка

Підозрюваний — мешканець селища Пісочин Харківського району. За даними слідства, з початку повномасштабного вторгнення ворога на територію України він підтримував на просторах інтернету державу-агресора. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

У месенджері «Телеграм» чоловік вступив у проросійські групи, де активно коментував пропагандистські пости.

Під однією з публікацій мешканець Харківщини написав наступне: «Харьков – русский город. И теперь из-за того, что с 2014-го года понаехали сюда всякие, для которых Бандера это батько, приходится их выкуривать ракетами. Другого выхода нет, сами уходить не хотят».

Також чоловік у своїх коментарях на кремлівських майданчиках називав військовослужбовців ЗСУ «террористами» та іншими образливими словами. Він додав, що українським бійцям, на його думку, краще одразу потрапляти у полон російської армії. Такі характеристики демонструють зневажливе ставлення підозрюваного до українських військових і водночас імпліцитно підкреслюють значущість і перевагу військових формувань рф.

Правоохоронці викрили шанувальника «русского мира»: тепер своїми поглядами він поділиться зі стороною обвинувачення, а надалі — у суді.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.