
Близько 23:00 9 січня у Харкові пролунало два вибухи. Російські окупанти вчергове вдарили по Харкову із території бєлгорода ракетами С-300. Про це повідомляє Iнфосiтi.
“Щодо нічного обстрілу. Гатили по дитячому оздоровчому табору на околиці міста. Два прильоти. Пошкоджено кілька будівель, але, на щастя, без постраждалих. Бо табір порожній.
Наголошую, що це абсолютно цивільний обʼєкт. Тож наш ворог вчергове підтвердив, що він – в чистому вигляді терорист”, – повідомив мер Харкова Ігор Терехов.
У ХОВА також підтвердили влучання по дитячому лікувальному оздоровчому центру.
“Внаслідок обстрілу зруйновані медичний корпус, будівля їдальні, пошкоджена територія закладу”, – зазначив очільник ХОВА Олег Синєгубов.
Нагадаємо, внаслідок ракетного удару по Харкову постраждала Мала Південна залізниця
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”