Обкрадала подруг після спільних застіль: поліцейські затримали харків’янку

Слідчі довели причетність 30-річної харків’янки до вчинення кількох крадіжок. Загальна сума завданих збитків становить понад 37 тисяч гривень. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Поліцейські встановили, що жінка перебувала в гостях у знайомої. Під час розпиття спиртних напоїв вона викрала два мобільні телефони, скориставшись тим, що господарка оселі заснула.
Через деякий час зловмисниця повторила злочин у помешканні іншої подруги та поцупила ноутбук.
Співробітники відділу поліції № 2 Харківського РУП № 2 встановили особу зловмисниці. Нею виявилася раніше судима 30-річна місцева мешканка.
Слідчі повідомили жінці про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За скоєне їй загрожує до восьми років позбавлення волі.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





