Окупанти тероризують мирне населення Харківщини: оперативна інформація ХОВА

18.05.2024 09:26   -
Окупанти тероризують мирне населення Харківщини: оперативна інформація ХОВА

15:38 м. Харків, Шевченківський район. Внаслідок обстрілу виникла пожежа. Загинули 3 чоловіки, постраждала — 31 людина. Про це повідомляє Iнфосiтi.

17:00 с. Липці Харківського району відбувся ворожий обстріл з РСЗВ. Пошкоджене приватне домоволодіння, отримав поранення 53-річний чоловік.

12:30 смт. Куп’янськ-Вузловий. Внаслідок обстрілу КАБ частково зруйновано будівлю адміністративного корпусу лікарні, пошкоджено багатоповерхові будинки, дитсадок. Травмовано одну жінку.

На Харківському напрямку відбулося дві спроби ворога прорвати оборону наших військ на напрямках Глибоке-Липці, Бугруватка-Стариця. Ситуація контролюється Силами оборони.

Наші захисники в окремих районах ведуть штурмові дії з метоюпокращення тактичного положення, а також проводять заходи з прочісування місцевості.

В районі міста Вовчанськ українські підрозділи посилюють оборону з метою покращення тактичного положення.

На Купʼянському напрямку відбулося шість бойових зіткнень. Наші підрозділи успішно відбили три ворожі атаки. Тривають три бойові зіткнення на напрямках Кислівка – Іванівка і Крохмальне – Берестове. Ситуація контролюється захисниками України.

Наразі 2726 місцевих жителів евакуювали з Чугуївського району, 4037 з Харківського, 118 з Богодухівського та 3026 людей евакуйовано волонтерами.
Всього евакуйовано 9907 людей.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.