Під час окупації житель Харківщини погрожував розстріляти рятувальника ДСНС (фото)

14.12.2023 15:50   -
Під час окупації житель Харківщини погрожував розстріляти рятувальника

У липні 2022 року 40-річний уродженець м. Чугуїв Харківської області почав співпрацювати з окупантами. Про це повідомляє Інфосіті.

Чоловік став «командиром» так званого «Взвода патрульной службы» у складі «Управления внутренних дел» в окупованому м. Куп‘янськ.

Метою цього «органу» було придушення будь-якого супротиву військовій окупації з боку цивільних осіб, насадження злочинної політики та укладу життя рф, а також вчинення актів розправи над громадянами, які не хотіли підтримувати «русский мир».

Вже наприкінці липня чоловік разом з російськими військовими приїхав до приватного домоволодіння у смт Дворічна, де проживав працівник ДСНС.

Зловмисники приїхали до нього через те, що рятувальник мав проукраїнську позицію та не пішов на співпрацю з окупантами. Вони погрожували чоловіку розстрілом та наказали йому не заважати у проведенні «следственного действия».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Під час так званого «обшуку» вони знайшли у господаря українську атрибутику, що розлютило окупантів. Тому підозрюваний вирішив з метою «профілактики» забрати у нього автомобіль. Після цього зловмисники поїхали.

Відомо, що підозрюваний використовував авто у власних цілях: їздив до кафе, магазинів та до м. бєлгород рф, де брав участь у заході у святкуванні «дня флага рф».

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру 40-річному чоловіку за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

ОСТАННІ НОВИНИ