Підприємця з Харківщини засудили за співпрацю з окупантами

Прокурори довели, що під час окупації селища Великий Бурлук на Харківщині чоловік провадив господарську діяльність у взаємодії з рф. Про це повідомляє Інфосіті.
Засуджений — мешканець селища Великий Бурлук, директор підприємства, яке спеціалізується на вантажних перевезеннях.
Навесні 2022 року в тісній взаємодії з окупаційною адміністрацією колаборант налагодив механізм вивезення українською врожаю до росії.
Підприємець повідомив підлеглим співробітникам-водіям про нові маршрути: соняшник і пшеницю з територій Великобурлуцької та Вовчанської об’єднаних територіальних громад перевозили до рф, зокрема бєлгородської області.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Куп’янської окружної прокуратури Харківської області суд заочно визнав винним 56-річного чоловіка в колабораційній діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України).
Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займатися підприємницькою та господарською діяльністю у сфері вантажних перевезень строком на 15 років з конфіскацією майна.
Оскільки засуджений поки що переховується від українського правосуддя, строк відбуття ним покарання почне обчислюватись з моменту його фактичного затримання.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





