Пожежі на Харківщині: оперативна інформація ДСНС на 19 травня 2024 року

19.05.2024 10:10   -
Пожежі на Харківщині: оперативна інформація ДСНС на 19 травня 2024 року

Протягом доби з 18 по 19 травня 2024 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу. Про це повідомляє Iнфосiтi.

За цей період здійснено 38 оперативних виїздів, з яких:

  • 24 – на ліквідацію пожеж, 3 з яких спричинили ворожі обстріли;
  • 2 – проведення аварійно-рятувальних робіт;
  • 4 – виїзди на перевірку після обстрілів;
  • 6 – на допомогу населенню;
  • 2 – інші виїзди.

Протягом доби ворожі війська спричинили 3 пожежі в Ізюмському та Куп’янському районах області.

  • Близько 06:00 ворожий удар спричинив пожежу у дерев’яному будинку на околиці с. Борова Ізюмського району. А ввечері, близько 18:30, – у приватному житловому будинку в с. Приколотне Вільхуватської громади Куп’янського району. В обох випадках площа пожеж складала 40 кв.м. Ці пожежі були оперативно ліквідовані силами ДСНС.
  • Найбільша з пожеж, винуватцями якої стали окупаційні війська росії, сталась у лісовому масиві на території Борівської громади. Там зайнялась хвойна підстилка на площі 6 га. До ліквідації вогню задіяні 2 оперативні відділення ДСНС, посилені медичним розрахунком та вогнеборці відомчої пожежної охорони лісового господарства. Роботи з пожежогасіння тривають.

Під час перевірки місця одного з ворожих обстрілів у Шевченківському районі Харкова виявлені пошкодження 23 приватних будинків, 3 автомобілів, 3 гаражів та лінії електромереж. Внаслідок цієї терористичної атаки росіян постраждало 5 цивільних, зокрема 2 дітей.

Рятувальники, поліцейські та представники місцевих громад продовжили проводити евакуацію населення з прикордонних населених пунктів. У проміжних евакопунктах працювали психологи ДСНС. Від початку активних дій ворога з населених пунктів евакуйовано понад 10,300 жителів.

Піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджено 52 одиниці вибухонебезпечних предметів.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.