Пожежі на Харківщині: оперативна інформація ДСНС на 29 червня 2024 року

29.06.2024 09:45   -
Пожежі на Харківщині: оперативна інформація ДСНС на 29 червня 2024 року

Протягом доби з 28 по 29 червня 2024 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу. Про це повідомляє Iнфосiтi.

За цей період здійснено 17 оперативних виїздів з яких:

  • 5 – на ліквідацію пожеж, 2 з яких спричинили ворожі обстріли;
  • 3 – на допомогу населенню;
  • 1 – на чергування;
  • 8 – інші виїзди;

Протягом доби ворожі війська спричинили 2 пожежі в Харківському районі області.

Вдень ворог завдав ударів авіабомбами по житловому сектору та цивільному підприємству у селі Циркуни Харківського району. В результаті бомбардування сталася пожежа у двох житлових будинках та господарчій споруді. Загальна площа пожежі склала біля 200 кв.м. Крім того, були пошкоджені поруч розташовані житлові будівлі з надвірними забудовами. За іншою адресою горів вантажний автомобіль на площі 10 кв.м. та трава на площі 300 кв.м. Пошкоджена складська будівля місцевого агропідприємства. За попередніми даними, 8 осіб постраждало. Для ліквідації наслідків ворожого удару від ДСНС залучалось 3 одиниці техніки та 15 рятувальників. Також на місці події працювали сапери ДСНС.

Мешканцям с. Морозівка Ізюмського району рятувальники доставили 7,5 т. питної води.

Піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджено 71 одиницю вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники, поліцейські, волонтери та представники місцевих громад продовжували проводити евакуацію населення з прикордонних населених пунктів. У проміжних евакопунктах працювали психологи ДСНС. Від початку активних дій ворога з населених пунктів евакуйовано 12045 осіб, з них 930 дітей та 278 маломобільних осіб.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.