Росіяни вдарили “Молнією” по Харківщині

Сьогодні, 23 червня, о 15:10 російські окупанти вдарили по м. Дергачі Харківської області. Про це інформує Інфосіті.
За словами начальника Дергачівської МВА Вячеслава Задоренко, ворог вдарив по населеному пункту БПЛА “Молнія”.
Внаслідок удару пошкоджено щонайменше 20 вікон у багатоквартирних будинках і цивільні автівки.
На щастя, постраждалих немає.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житель Харківщини виготовляв печиво з психотропами та збував товар через пошту
- Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова
- Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури
- Конференція з відновлення України у Гданську вже дала суттєві результати
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





