СБУ затримала харків’янина, який виготовляв документи для ухилянтів (фото)

17.06.2024 14:56   -
СБУ затримала харків’янина, який виготовляв документи про ухилянтів (фото)

За матеріалами Служби безпеки заблоковано чергову схему ухилення від мобілізації, яку організував 42-річний підприємець з Харкова. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Офіційно чоловік орендував у Харкові інтернет-кафе, а навесні вирішив підзаробити на актуальній зараз темі щодо мобілізації.

За даними слідства, з березня 2024 року чоловік налагодив виробництво фальшивих документів про непридатність до військової служби з відміткою про виключення з військового обліку у тимчасовому посвідченні військовозобов’язаного.

У випадку зупинки на вулиці представниками ТЦК та СП, клієнти пред’являли їм фальшиві документи і таким чином уникали отримання повісток.

Підробки зловмисник створював, використовуючи як зразок власні документи про непридатність до служби. Вартість фальшивої довідки становила 900 доларів. Термін виготовлення від 5 до 7 днів.

СБУ затримала харків’янина, який виготовляв документи про ухилянтів (фото)

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили підозрюваному про підозру за ч. 1 ст. 114-1 (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань), ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Наразі зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ