Судитимуть окупанта, який майже до смерті побив жителя Харківщини за відмову продати дитину

20.12.2023 15:30   -
Побив жителя Харківщини за відмову продати дитину: судитимуть окупанта

Нагадаємо, у квітні 2022 року у с. Первомайське Купʼянського району обвинувачений разом з іншими російськими військовими вирішив помститися місцевому мешканцю за відмову продати їм дитину. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Помста була за те, що напередодні окупанти зупинили чоловіка разом з дружиною та 3-річною донькою на блокпосту. Військові побачили дитину та сказали, що дівчинка занадто красива і вони готові купити її за 200 тисяч рублів. Батько дитини відмовився та почав конфліктувати з окупантами. Після сварки вони сказали родині їхати далі. У свою чергу, обвинувачений сильно здивувався, чому за таку суму чоловік не хоче віддати доньку.

Проте згодом рашисти приїхали до будинку родини та почали бити чоловіка ледве не до смерті за його «непокору». Після цього обвинувачений разом з іншими окупантами повели чоловіка на розстріл, а дружину змусили залишитись чекати вдома, бо пригрозили розстріляти і її. Відвівши потерпілого до місцевого будинку культури, вони знову побили чоловіка, зробили постріл у повітря та відпустили його.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Також обвинувачений вишукував табельну зброю. Торік у серпні він приїхав до с. Зорянське та провів «обшук» у підприємця, невістка якого є українською поліцейською. Місцеві колаборанти «злили» обвинуваченому інформацію про те, що чоловік переховує зброю своєї невістки у себе вдома. Не знайшовши потрібне, російський військовий побив потерпілого та поїхав.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 26-річного російського військового за фактом жорстокого поводження з цивільним населенням, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Нині російського військового оголошено у міжнародний розшук та розшук на території України.

ОСТАННІ НОВИНИ