У бою на Донеччині загинув захисник з Харківщини Максим Єрпульов

24.11.2023 12:28   -
На Донеччині загинув захисник з Харківщини Максим Єрпульов

Захищаючи Україну від російських окупантів, на фронті загинув мужній воїн, справжній патріот своєї країни – 33-річний Максим Єрпульов. Про це Інфосіті повідомили у Пісочинській громаді.

Максим Андрійович Єрпульов боронив Батьківщину у складі 3-го десантно-штурмового відділення 2-го десантно-штурмового взводу 5-ї десантно-штурмової роти 2-го десантно-штурмового батальйону військової частини А0284.

Народився захисник у м. Мерефа, але більшу частину свого життя прожив у Пісочинській громаді, закінчивши Пісочинський ліцей.

3 10 жовтня 2023 року Максим вважався безвісти зниклим, і ось прийшло підтвердження щодо загибелі захисника. Максим поліг у бою в районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області. Без батька залишилася 13-річна донька.

“Загибель кожного Героя, який самовіддано боронить кордони держави – нестерпний біль всієї країни, адже гинуть найкращі сини нашої Батьківщини. Висловлюю щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам Максима”, – ідеться в жалобному повідомленні громади.


Прощання з полеглим воїном відбудеться 25 листопада.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ