У Харківській області засудили 29-річного насильника

05.02.2024 15:30   -
У Харківській області засудили 29-річного насильника

Завдяки позиції прокуратури Харківщини зловмисник отримав реальну міру покарання. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Злочин стався в одному з населених пунктів Лозівського району. У своєму будинку нетверезий чоловік спочатку вступив у статевий акт з 14-річною дівчиною, після — з її 15-річною подругою.

30 червня 2023 року Лозівський міськрайонний суд Харківської області ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо 29-річного чоловіка за фактом вчинення дій сексуального характеру з особами, які не досягли шістнадцятирічного віку (ч. 1 ст. 155 КК України). Йому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання на 3 роки (ст. 75 КК України).

Про те, що дівчата є неповнолітніми, чоловік знав, свою вину визнав та розкаявся.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Прокурори Харківської обласної прокуратури та Лозівської окружної прокуратури Харківської області одразу відреагували на вказане рішення суду та подали апеляційну скаргу. Прокурори аргументували, що вирок суду є незаконним через невідповідність призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Харківського апеляційного суду задовольнила апеляційну скаргу прокуратури. Вирок суду першої інстанції скасовано в частині призначення покарання.

В апеляційній інстанції зловмисник отримав нове покарання — три роки позбавлення волі.

ОСТАННІ НОВИНИ