У Харківській області засудили 46-річного ухилянта

04.10.2023 16:32   -
На Харківщині засудили 46-річного ухилянта з села Семенівка

Три роки ув’язнення за ухилення від призову на військову службу отримав 46-річний мешканець с. Семенівка Близнюківської територіальної громади. Про це повідомляє Інфосіті.

У травні 2022 року мешканець с. Семенівка пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до служби. У червні 2023 року чоловік отримав повістку для прибуття до другого відділу Лозівського РТЦК та СП для відправлення до військової частини.

Проте чоловік вирішив не прибувати до другого відділу Лозівського РТЦК та СП.

Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», під час мобілізації громадяни зобов’язані з’явитися до військових частин або на збірні пункти територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих ними документах.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину і пояснив, що не з’явився за повісткою через страх.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Лозівської окружної прокуратури Харківської області суд визнав винним 46-річного чоловіка в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України). Йому призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

Наразі триває строк на апеляційне оскарження. До набрання вироком законної сили до чоловіка застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

ОСТАННІ НОВИНИ