У Харківській області затримали двох чоловіків, які перебувають у розшуку

31.10.2023 15:09   -
Під Харковом затримали чоловіків, які перебувають у розшуку

Прикордонники Харківщини надають допомогу правоохоронним органам в збереженні правопорядку всередині країни.

Як повідомляє Інфосіті з посиланням на Державну прикордонну службу України, під час перевірки документів прикордонники регулярно виявляють осіб, які переховуються від правосуддя.

Один з таких випадків стався днями на блокпості під час перевірки легкового автомобіля, у якому як пасажир їхав 28-річний мешканець Харківської області. Під час перевірки документів виявилося, що з 2021 року чоловіка розшукують правоохоронні органи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Ще одна ситуація виникла, коли прикордонники разом з колегами з нацгвардії та поліції виявили чоловіка, який спробував проникнути до Харкова пішки. Він не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу. Після перевірки баз даних виявлено, що 19-річний громадянин України переховується від суду та перебуває у розшуку за підозрою у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Обох чоловіків передали співробітникам правоохоронних органів для прийняття відповідних правових рішень.

За період з початку року, прикордонники 4 прикордонного загону на Харківському напрямку під час контрольно-перевірочних заходів виявили та передали правоохоронним органам 15 осіб, які перебували у розшуку за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень та переховувалися від суду.

ОСТАННІ НОВИНИ