У Харкові 14-річний підліток пограбував магазин

Неповнолітній розбив каменем скло у дверях магазину, проник до приміщення та викрав гроші з касового апарата та цигарки. Про це повідомляє Нацполіція Харківщини, передає Iнфосiтi.
Повідомлення про крадіжку з магазину надійшло до відділу поліції № 2 Харківського РУП № 2.
Поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний 14-річний хлопець.
Оперативники карного розшуку встановили місцезнаходження неповнолітнього правопорушника, у якого вилучили речові докази. Сума заподіяних збитків склала понад 10 тисяч гривень.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років.
Порушнику повідомлено про підозру у скоєнні злочину.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





