У Харкові інженер-хабарник вимагав у людини 6000 доларів за свої “послуги”

09.07.2024 17:40   -
У Харкові інженер-хабарник вимагав у людини 6000 доларів за свої "послуги"

Керівник Харківської обласної прокуратури повідомив про підозру 57-річному громадянину за фактом одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вплив на прийняття рішень особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування. Про це повідомляє Інфосіті.

Підозрюваний є інженером одного з харківських комунальних підприємств та діючим адвокатом. Проте дохід він отримував не тільки від професійної діяльності.

За даними слідства, на початку 2024 року до підозрюваного звернувся знайомий та розповів, що йому необхідно отримати рішення про визнання головним наймачем із подальшою приватизацією обʼєкта нерухомості, а саме квартири по вул. Сергія Грицевця у Харкові.

Посадовець повідомив, що це питання можна «вирішити» за 4000 доларів США. Він підкреслив, що має звʼязки з посадовими особами Харківської міської ради, щоб безперешкодно було винесено необхідне рішення.

Вже у березні фігурант підвищив «ставку» та оголосив суму в розмірі 6000 долларів США. Підозрюваний неодноразово наголошував на тому, що без «впливових осіб» та грошей «питання по квартирі» вирішити неможливо.

Фігурант отримав від знайомого обумовлену суму.

Правоохоронці викрили ділка. Слідство триває, встановлюються всі фігуранти вказаного кримінального провадження.

Процесуальне керівництво здійснює Новобаварська окружна прокуратура м. Харкова.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.