У Харкові інженер незаконно зайняв земельну ділянку та завдав збитків на 500 тис. грн

17.05.2024 17:25   -
У Харкові інженер незаконно зайняв земельну ділянку та завдав збитків на 500 тис. грн

За процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 43-річному чоловіку за фактом пособництва у самовільному зайнятті земельної ділянки, вчиненого групою осіб. Про це повідомляє Інфосіті.

А також у зловживанні своїми повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 3 ст. 365-2 КК України).

За даними слідства, влітку 2023 року інженер-землевпорядник на замовлення розробив незаконну та недостовірну технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування обʼєктів туристичної інфраструктури та закладів харчування, яка розташована у селищі Бабаї.

Правоохоронці встановили, що власник кафе у вказаному населеному пункті незаконно захопив сусідню земельну ділянку, що належить державі та перебуває в постійному користуванні Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

Щоб оформити все нібито законно, він звернувся до інженера-землевпорядника для оформлення необхідної технічної документації, на що останній погодився.

Інженер-землевпорядник спеціально та цілеспрямовано змінив координати поворотних точок меж земельних ділянок, змістивши їх на площу самовільно зайнятої земельної ділянки.

Своїми незаконними діями підозрюваний задав шкоду інтересам держави в особі Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області в сумі понад 500 тис. гривень.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. 

Крім того, правоохоронці вживають заходів для притягнення до відповідальності всх учасників злочинної схеми. 

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.