
31 липня до відділу поліції Харкова надійшло повідомлення від 28-річної жінки про те, що чоловік вигнав її з квартири. Про це повідомляють Харьковские известия.
Між жінкою та чоловіком виник конфлікт. Кривдник вигнав з квартири дружину та залишився вдома з 5-місячною дитиною.
Чоловік нікому не відчиняв двері, тож поліцейські викликали на допомогу співробітників ДСНС. За допомогою спеціальних засобів вони потрапили до квартири через вікно на 5 поверсі та відчинили двері зсередини.
В квартирі правоохоронці виявили немовля та 33-річного чоловіка в стані алкогольного сп’яніння, він спав.
Щодо чоловіка поліцейські склали протокол за ч.1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали
- Харків’янин облаштував схрон зі зброєю біля залізниці