У Харкові оперативно усувають наслідки нічної атаки дронів (фото)

03.11.2023 14:30   -
У Харкові оперативно усувають наслідки нічної атаки дронів (фото)

Комунальні служби та працівники ДСНС усувають наслідки ударів дронами по місту Харкову, які російська армія нанесла вночі 3 листопада. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Як повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах міський голова Ігор Терехов, внаслідок нічних ворожих атак серйозно постраждала будівля одного з навчальних закладів міста. Зараз комунальники знімають контактну мережу, аби працівники ДСНС мали змогу розібрати завали зсередини. Рух трамваю №27 на цій ділянці, відповідно, на деякий час зупинений.

За словами мера, інженерні комунікації не пошкоджені, але до усунення певних труднощів у частині Основʼянського району працюватиме аварійний режим відключення електроенергії.

Інші влучання прийшлися на СТО та гуртожиток, у якому проживали переселенці. Також чимало шкоди завдано житловим будинкам – поряд з місцями прильотів будемо ремонтувати дахи. Стосовно постраждалих. По допомогу звернулося кілька людей. Вони не мають поранень, але перебувають у стані стресу. Лікарі надають їм необхідну психологічну допомогу, – повідомив Ігор Терехов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ