У Харкові п’яний водій без прав ганяв містом в комендантську годину

Сьогодні вночі, 18 квітня, на стаціонарному посту патрульні зупинили автомобіль Honda. Водій був у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляють Харьковские известия.
Чоловік погодився пройти огляд за допомогою газоаналізатору Drager. Прибор показав 2,18 проміле, що у понад 10 разів перевищує допустиму норму.
“Під час перевірки документів інспектори встановили, що водій протягом року вже притягався до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані сп’яніння та судом був позбавлений права керування”, – йдеться в повідомленні УПП в Харківській області.
На кермувальника патрульні склали адміністративний протокол за ч.2 ст. 130 (Повторне протягом року керування авто у сп’яніння) та адміністративну постанову за ч.4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП.
Всього за минулу добу патрульні виявили 20 водіїв з ознаками сп’яніння.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





