
Часті випадки крадіжок рослин з міських клумб і зелених зон фіксують у Харкові. Про це повідомили в Департаменті будівництва та шляхового господарства, передає Iнфосiтi.
Зокрема, лише у квітні працівники СКП «Харківзеленбуд» зафіксували нестачу рослин в Олександрівському сквері, на майдані Конституції, пр. Незалежності та вул. Полтавський Шлях. З міських клумб зникли 23 гірські сосни, понад 100 квітів віоли та майже 200 тюльпанів.
У департаменті наголосили, що викрадення або пошкодження зелених насаджень є адміністративним правопорушенням. Відповідно до ст. 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за такі дії передбачений штраф.
Мешканців закликають дбайливо ставитися до міського благоустрою, оберігати зелені насадження, а в разі виявлення подібних фактів повідомляти відповідні служби або правоохоронні органи.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”