У Харкові поліцейські за добу затримали 25 п’яних водіїв

За минулу добу патрульні виявили 25 водіїв, які керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Зокрема, вчора, близько 21-ї години, наші патрульні помітили автомобіль ВАЗ з технічною несправністю задніх світлових приладів. Зупинивши авто для перевірки, інспектори виявили у керманича ознаки сп’яніння.
Водій погодився пройти відповідний огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер, результат якого склав 1.86 проміле, що в понад 9 рази перевищує допустиму норму.
На кермувальника патрульні склали адміністративні протоколи за ч.2 ст.130 (Повторне протягом року керування транспортним засобом в стані сп’яніння) та ч.5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування) КУпАП.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні вечори (фоторепортаж)
- У Харкові відкрилася виставка «Камуфляж — новий рожевий» (фото)
- У Харкові оперативники затримали чоловіка за зухвалий напад на людей
- Поліцейські Берестинщини оперативно розшукали зниклу неповнолітню
- На Харківщині затримали наркоторговця
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





