У Харкові поліція затримала двох наркодилерів (відео)

У Слобідському районі Харкова поліцейські затримали двох чоловіків, які розповсюджували наркотичні речовини. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Правоохоронці встановили, що організували незаконну схему двоє мешканців Харківської області 38 і 40 років.
Зловмисники здебільшого «працювали» через поштового перевізника. Наркотичні речовини відправляли замовникам у посилках.
«38-річний чоловік взяв на себе функції «організатора» — він відповідав за придбання «товару», знаходив покупців і домовлявся з ними про оплату. Його 40-річний спільник, отримавши від товариша вказівки, розфасовував канабіс по пакункам і займався доставкою.
Опцій доставки було декілька. Зловмисники відправляли посилки з наркотиком всередині за допомогою поштового перевізника, попередньо отримавши гроші на банківську картку, або ж зустрічалися з покупцями особисто і брали оплату готівкою», – розповіли у пресслужбі обласної прокуратури.
Під час санкціонованого обшуку автомобіля та за місцем мешкання чоловіків поліцейські вилучили близько 35 тисяч гривень, наркотичні речовини, прилад для паління, мобільні телефони, банківські картки, ваги, сім-картки та патрони.


Фігурантів затримали, їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові вакцинували від сказу понад 3 тисячі тварин (фото)
- Харків об’єднав фахівців на форумі Східної Юстиції
- На Харківщині вандал пошкодив близько 90 пам’ятників на кладовищі
- Мешканець Харківщини вчиняв домашнє насильство щодо своєї дружини
- У Харкові врятували чоловіка з даху багатоповерхівки (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





