У Харкові судитимуть чоловіка, який обкрадав свою дівчину (фото)

06.07.2023 16:26   -
У Харкові судитимуть чоловіка, який обкрадав свою дівчину

За даними слідства, з січня 2023 року 27-річний чоловік систематично обкрадав свою співмешканку. Про це повідомляють Харьковские известия.

Знаючи, що його дівчина має на банківському рахунку значну суму грошей, які отримала в якості дивідендів від ведення господарської діяльності, зловмисник вирішив заволодіти ними.

Довіряючи коханому, потерпіла не приховувала від нього пароль від телефону. Маючи доступ до девайсу дівчини, чоловік знайшов у налаштуваннях телефону ідентифікаційні дані, необхідні для доступу до онлайн-банкінгу.

Чоловік переказував гроші з рахунку дівчини на свою карту. Транзакції проводилися різними сумами із січня по березень 2023 року.

Усього чоловік вкрав з рахунку дівчини понад 1 мільйон гривень. Ці гроші він клав на криптогаманець та витрачав їх на покупки.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 27-річного чоловіка за фактами крадіжки та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем (ч. 5 ст. 185, ч. 5 ст. 361 КК України).

За клопотанням прокурорів зловмиснику було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Справу розглядатимуть у Дзержинському районному суді м. Харкова.

У Харкові судитимуть чоловіка, який обкрадав свою дівчину

ОСТАННІ НОВИНИ