У Харкові троє рецидивістів пограбували пенсіонерку

Пограбування сталося 17 січня 2025 року у Холодногірському районі Харкова. Про це повідомляє Інфосіті.
За даними слідства, до 74-річної харків’янки прийшла жінка, яка представилась працівником «Жилкомсервісу» й почала перевіряти лічильники. Через деякий час господарка оселі почула, що у квартирі знаходиться ще хтось. Вона вийшла з кімнати і побачила в коридорі двох невідомих чоловіків, які щось шукали. Кола пенсіонерка почала кричати зловмисники схопили її гаманець та втекли.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Зловмисниками виявилися: 40-річна харків’янка, яка була судима за шахрайство і крадіжки, 52-річний чоловік судимий за майнові злочини та 37-річний харків’янин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та наркозлочини.
22 січня зловмисникам повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Перевіряється причетність підозрюваних до скоєння аналогічних злочинів.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





