У Харкові у 12-ти річну дівчинку кинули цеглою

16 червня до Основ’янського відділу поліції надійшло повідомлення з лікарні про доставляння дівчини 2011 року народження з забійною раною лоба. Про це повідомляють Харьковские известия.
Неповнолітня пояснила, що на території однієї із шкіл Харкова невідомий хлопець кинув в неї цеглиною.
Під час перевірки поліцейські встановили, що у постраждалої виник конфлікт з хлопцями через її електросамокат. Один з хлопців підняв камінь та жбурнув в сторону постраждалої. Дівчинка подзвонила матері. Жінка викликала швидку та поліцію.
В лікарні постраждалій наложили чотири шви. На даний час з нею все добре.
Працівники поліції встановили хлопців та запросили їх разом з батьками до відділу поліції. Відносно батьків хлопців складені адміністративні протоколи.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





