У Харкові усувають наслідки обстрілу середмістя (фото)

Комунальні служби закривають контури будівель, які були пошкоджені сьогодні, 6 серпня, внаслідок обстрілу Шевченківського району, передає Iнфосiтi.
Як повідомив в ефірі національного телемарафону міський голова Ігор Терехов, внаслідок денної атаки окупантів були пошкоджені житлові будинки, поліклініка, будівля вишу та інша цивільна інфраструктура.
«Наші комунальні служби вже закрили контури поліклініки. Зараз у роботі – житлові будинки. Також обстежили всі дахи, є руйнації. Тож будемо приводити все до ладу», – зазначив Ігор Терехов.
Крім того, мер повідомив, що 12 харків’ян, які постраждали внаслідок обстрілу, перебувають у стані середньої тяжкості.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Зеленський у річницю початку Другої світової нагадав про цінність людського життя
- Тиждень під вогнем: У Харкові 9 загиблих та понад 30 постраждалих
- За вихідні у Харкові затримали понад 40 нетверезих водіїв
- Комунальники у Харкові упорядковують двори та зелені зони (фото)
- Житло для родин ВПО з ТОТ: перші результати державної програми

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





