У Харкові заочно судитимуть поліцейського за державну зраду

24.07.2023 15:51   -
У Харкові заочно судитимуть поліцейського за державну зраду

У травні 2022 року під час окупації смт Шевченкове Куп’янського району експрацівник Національної поліції перейшов на бік ворога. Про це повідомляють Харьковские известия.

Спочатку зрадник здійснював чергування у незаконному правоохоронному органі. Також він проводив «профілактику» з місцевими: псевдополіцейський затримав чоловіка, побив його гумової палицею та утримував потерпілого у камері близько 15 діб.

У липні 2022 року окупанти призначили обвинуваченого на посаду «и. о. инспектора дорожно–патрульной службы группы дорожно–патрульной службы отдела государственной инспекции безопасности дорожного движения».

Для «працевлаштування» чоловік надав всі необхідні документи та “злив” дані про відомих йому осіб, які проходили службу у ЗСУ, та працівників СБУ.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Згодом зрадник був перепризначений на посаду «оперативного дежурного дежурной части Пункта полиции №2 (дислокация пгт Шевченково)».

За роботу на окупаційну владу щомісячно український поліціянт отримував 45 тисяч російських рублів.

Також обвинувачений активно закликав своїх колег «виходити на роботу» та додав, що «Россия тут навсегда».

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо колишнього інспектора сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності №1 Куп’янського РВП ГУНП в області за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Нині зрадника оголошено у розшук. Його судитимуть заочно у Орджонікідзевському районному суді м. Харкова.

ОСТАННІ НОВИНИ