
Зловмисник, погрожуючи ножем продавчині, пограбував магазин у Салтівському районі Харкова. Про це інформує Інфосіті.
За даними слідства, чоловік забіг до магазину та, погрожуючи продавчині ножем, заволодів коробкою, де зберігалася каса. У касі було 2000 гривіень.
Неподалік магазину правоохоронці виявили ніж та коробку з дріб’язковими грошима.
За описом зовнішності, який надала потерпіла, та за допомогою камер відеоспостереження, поліцейські оперативно встановили місце знаходження зловмисника.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Ним виявився 49-річний місцевий мешканець. Під час невідкладного обшуку за місцем мешкання чоловіка були вилучені грошові кошти, якими він заволодів.
Зловмисника затримали та повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 15 років із конфіскацією майна.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогодні низка трамваїв і тролейбусів курсуватиме за зміненими маршрутами
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28.06.2026
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова