У Харкові завідувачка ветклініки вимагала хабар за видачу ветпаспорту

03.11.2023 15:10   -
У Харкові завідувачка ветклініки вимагала хабар за видачу ветпаспорту

Підозрювана розробила схему додаткового заробітку для себе на харків’янах, які звертались за отриманням дозвільних документів на тварин для виїзду за кордон. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Зокрема встановлено, що влітку цього року до підозрюваної звернулась мешканка м. Харків для отримання двох санітарно-ветеринарних паспортів міжнародного зразка на її собак, аби мати змогу на законних підставах вивезти домашніх улюбленців за кордон.

Завідувачка лікарні повідомила, що процедура оформлення таких документів, проведення необхідних щеплень і чіпування займає багато часу, однак є можливість пришвидшити процес за 11300 гривень.

31 жовтня цього року, під час передачі частини неправомірної вигоди в розмірі 9 тисяч гривень, завідувачку викрили правоохоронці і затримали її в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі прокурорами ініційовано питання щодо відсторонення підозрюваної від займаної посади. Встановлюється причетність жінки до інших епізодів корупційного злочину.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Також встановлено, що проблеми із законом у завідувачки ветеринарної лікарні виникають не вперше — вона є обвинуваченою в іншому кримінальному провадженні за фактами шахрайства та одержання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 369 КК України). Жінку судять у Комінтернівському районному суді м. Харкова.

За клопотанням сторони обвинувачення жінку було відсторонено від посади у період з 03.11.2022 по 02.08.2023. Але в подальшому суд відмовив у задоволенні клопотання прокурорів про продовження строку відсторонення від посади обвинуваченої, і жінку знову було призначено завідувачкою лікарні.

Таким чином, майже одразу після призначення на посаду завідувачка повернулась до протиправної діяльності, вчинила новий корупційний злочин і стала підозрюваною у ще одному кримінальному провадженні.

ОСТАННІ НОВИНИ