У Харкові жінка під час сварки вдарила чоловіка ножем у живіт

38-річна харків’янка схопила кухонний ніж та вдарила чоловіка у живіт кухонним ножем під час сімейної сварки, повідомляє Інфосіті.
Про чоловіка з ножовим пораненням до відділу поліції № 1 Харківського РУП № 1 повідомили медичні працівники. Постраждалий з колото-різаним пораненням поступив в лікарню 16 липня 2024 року.
Поліцейські встановили, що тілесні ушкодження чоловік отримав від своєї жінки під час сварки.
За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Зловмисниці повідомлено про підозру у скоєнні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад
- За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів
- Мер Харкова підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
- За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





