
Харківські правоохоронці затримали 43-річного чоловіка, який заради помсти підпалив автомобіль «Toyota». Про це повідомляє Інфосіті.
Встановлено, що у зловмисника склались неприязні відносини з братом дружини. Тому він вирішив підпалити його автівку.
У день скоєння злочину чоловік думав, що біля будинку стоїть автомобіль родича. Він розбив цеглиною заднє скло, зібрав сухе листя та гілки, підпалив і закинув в багажник автомобіля «Toyota». Внаслідок підпалу автомобіль, який належить сторонній особі, загорівся. Вогонь значно пошкодив транспортний засіб.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Працівники Харківського РУП № 2 викрили у скоєнні злочину 43-річного місцевого мешканця, який має судимості за вчинення майнових злочинів.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від 3 до 10 років.
Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова