У Лозовій на Харківщині чадний газ вбив подружжя

На Харківщині внаслідок отруєння чадним газом загинуло двоє осіб – мешканці міста Лозова. Про трагедію сьогодні, 7 березня, повідомили у ГУ ДСНС Харківщини, передає Iнфосiтi.
Нещасний випадок трапився у приватній оселі на вул. Монастирській у м. Лозова. Про загибель подружжя першими дізналися сусіди.
“Близько 7-ї ранку сусіди увійшли до цієї оселі і виявили в ній тіла загиблого подружжя: чоловіка 1969 та жінку 1974 років народження. Пожежі не було”, – ідеться в повідомленні ДСНС Харківщини.
Попередньо, люди отримали отруєння чадним газом.
“Вони залишили закритою заслінку грубки, в якій у якості палива застосовувався природній газ”, – зазначили рятувальники.
Шановні громадяни! Не використовуйте газову плиту для обігріву приміщення. Регулярно перевіряйте газові прилади, вентиляційні канали та димоходи на справність. Не залишайте увімкненими газові прилади без нагляду. У помешканні з пічним опаленням завжди відчиняйте заслінку в пічці чи комині.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





