У центрі Харкова затримали чоловіка, який вимагав 2300 євро за незаконний перетин кордону (фото)

23.03.2023 15:36   -
У Харкові затримали ділка - організував незаконний перетин кордону

Керівник гуманітарного штабу одного з державних підприємств Харкова організував незаконний перетин кордону через систему «Шлях». Про це повідомляють Харьковские известия.

У середині березня 2023 року ділок запропонував чоловіку призовного віку виїхати за кордон під виглядом водія, який займається перевезенням гуманітарної допомоги та вантажів для потреб ЗСУ, шляхом включення його до системи «Шлях».

Чоловік зазначив, що може вплинути на прийняття рішення щодо внесення даних «клієнта» до вказаної системи та надання йому необхідних документів від благодійних організацій для подальшого безперешкодного перетину держкордону.

За цю «послугу» він хотів 2300 євро.

Так, ділок, маючи зв‘язки у декількох благодійних фондах Харківської області, надав «клієнту» документи про те, що той нібито є водієм, який транспортує товари з-за кордону.

Для цього фігурант забезпечив складання необхідних офіційних документів благодійними фондами та їх подальше спрямування до державного органу.

Під час передачі грошей на центральній площі Харкова правоохоронці затримали ділка в порядку ст. 208 КПК України.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 54-річному чоловіку за фактом одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаного з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

У ході подальшого розслідування буде надана правова оцінка діяльності відповідних благодійних фондів.

ОСТАННІ НОВИНИ