Вдалося ідентифікувати російського бойовика, який катував мешканців Куп’янщини

09.07.2024 16:00   -
Вдалося ідентифікувати російського бойовика, який катував мешканців Куп'янщини

48-річному чоловіку заочно повідомили про підозру в участі в незаконному збройному формуванні, жорстокому поводженні з мирними жителями та порушенні законів війни. Про це повідомляє Інфосіті.

Підозрюваний — мешканець м. Єнакієве Донецької області. За даними слідства, не пізніше серпня 2019 року він вступив до складу 1-го батальйону територіальної оборони так званої «ДНР» (Макіївка та Горлівка) в/ч 08822. На посаді командира відділення зазначеного батальйону з 2019 року чоловік брав участь у бойових завданнях проти українських захисників на території Донецької області.

Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну підозрюваний разом з іншими військовослужбовцями держави-агресорки перебазувався на територію Великобурлуцької територіальної громади Куп’янського району.

15 червня 2022 року підозрюваний, діючи за попередньою змовою з іншими військовослужбовцями ворожої армії, затримав цивільного чоловіка, якому на той момент було 59 років. Потерпілого було ув’язнено та поміщено до камери ізолятору тимчасового тримання, облаштованого окупантами на території місцевого відділення поліції Великобурлуцької громади.

Окупанти, протиправно утримуючи цивільного чоловіка в антисанітарних умовах, обмежуючи у їжі та воді, систематично били його. Під час «допитів» військовослужбовці держави-ворога застосовували фізичне та психологічне насильство, вимагаючи надати їм інформацію про українських захисників.

18 червня окупанти перевезли потерпілого на територію Вовчанського агрегатного заводу, де продовжили тортури та знущання над чоловіком — проводили довготривалі допити, били по тулубу, кінцівках та обличчю, погрожували та здійснювали психологічний тиск. Після чотирьох днів незаконного ув’язнення представники ворожої армії відпустили чоловіка.

Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваного у розшук.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.