Збували психотропні речовини: харків’янам повідомили про підозру

Слідчі повідомили про підозру двом чоловікам, які збували наркотичні речовини в місті Харків. Про це повідомляють Харьковские известия.
Нагадаємо, нещодавно на Григорівському шосе харківські патрульні затримали двох закладників.
Поліцейські вилучили у чоловіків 35 пакунків з психотропною речовиною. Наркотики вони придбали для подальшої реалізації.
Встановлено, що жителі Харкова зробили 57 “закладок” з наркотиками на території Слобідського району та 15 — у Новобаварському районі.
21-річних зловмисників затримали в порядку статті 208 КПК України.
Слідчим ВП № 1 ХРУП № 3 їм повідомлено про підозру у скоєнні збуту наркотичних засобів.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода у Харкові на сьогодні, 23 червня
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





